19.05.2024
Неділя,19:29
Вітаю Вас Гість

Тонування волосся після мелірування: секрети і новинки

Тонування волосся після меліруванняМелірування вже багато років не втрачає своєї актуальності. Здається, вже стільки нових процедур і технологій для перетворення волосся придумано, але все одно мелірування залишається популярним і затребуваним. І популярно воно не тільки тому, що за короткий час здатне повністю змінити образ, але й не завдає значної шкоди волоссю. Адже освітленню піддається тільки частина волосся, так і освітлювачі для мелірування використовуються досить щадні. Але бувають ситуації, коли мелірування вже набридло, а перефарбовувати все волосся немає бажання. У цьому випадку вас виручить тонування волосся після мелірування.

Відміна тонування волосся від фарбування

Будь-яке тонування не тільки змінює колір волосся або окремих пасм, але і підсилює свій власний, робить його більш яскравим, соковитим і насиченим. Іншими словами, його ще називають корекцією кольору. Професійні перукарі радять саме тонувати волосся, а не фарбувати їх аміачними фарбами.

Справа в тому, що для тонування використовується полуперманентная фарба, яка вважається найбільш щадною. На відміну від аміачних фарб, полуперманентная фарба не руйнує кератіновую структуру волосся і навіть багаторазове тонування не зіпсує і не висушить волосся так, як це зроблять інші фарби. Тонуючі фарбники впливають лише на зовнішній шар волосини, вони вирівнюють волосяні лусочки, що робить волосся гладкими і блискучими.

Таким чином, можна не тільки змінити колір волосся, але і поліпшити їх зовнішній вигляд і стан. Цей ефект зберігається протягом місяця. Крім того, неглибокий вплив тонирующей фарби на волосся дозволяє досить часто міняти колір, без шкоди для волосся. Тонування також ідеально підійде тим жінкам, які за індивідуальних причин (алергія, вагітність, годування грудьми) не можуть скористатися стійкими фарбами.

технології тонування волосся

Види тонування

Будь-яке мелірування (посвітління) волосся преполагає руйнування природного пігменту. Це призводить не тільки до стоншення волосся, але і до його сухості і слабкості. Справжній професіонал не може відпустити клієнта додому з таким станом волосся. Саме тому рекомендується відразу ж після процедури зробити мелірування і тонування волосся.

Кератин, який входить до складу тонуючих фарб, зміцнює волосся і трохи згладжує ситуацію після мелірування. Таким чином, тонування не тільки змінить і підкоригує колір, але і послужить хорошим доглядаючим засобом. До того ж протеїни та віск додадуть волоссю приголомшливу гладкість і блиск кожного волоска.

Застосування світлих порошків для мелірування найчастіше є причиною появи жовтизни на освітлених пасмах. У цьому випадку бажано зробити інтенсивне тонування (перший вид). Найчастіше таке тонування роблять вдома. Для цього рекомендуються спеціальні засоби для ополіскування волосся або шампуні, якими потрібно користуватися кілька разів на тиждень.

Купити тонуючі засоби можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Зовнішній вигляд їх досить відлякуючий, зазвичай тонують шампуні отруйного фіолетового кольору, але це ніяк не впливає на результат. Вже через короткий час всі жовтуваті пасма стануть кидати красивим білим. При інтенсивному тонування колір зберігається майже 2 місяці.

Другий вид тонування називають щадним. Зрозуміло, що назва говорить сама за себе. До складу фарбувальних засобів для щадного тонування додатково входять вітамінні комплекси і корисні добавки. М'яке тонування передбачає не тільки фарбування волосся, але і активний догляд за ними. Волосся стає більш слухняним, м'якими, легко розчісується. При щадному тонування колір зберігається до місяця. Після закінчення цього часу щадне тонування можна повторити.

Останній вид тонування називається легким тонуванням. Воно робить самий слабкий вплив на волосся, як за барвними властивостями, так і по догляду. Найчастіше для цього тонування використовуються не фарби і склади, а спреї, шампуні або муси. Легке тонування дозволяє зберегти новий колір тільки на 1-2 тижні, вже після першого миття волосся ви помітите, що колір став не таким яскравим, як був спочатку. Найголовнішою відмінністю всіх трьох видів тонування є склад фарб, які для них використовуються.

Тонування волосся після мелірування в салоні і вдома

Обидві процедури: як тонування, так і мелірування, - вважаються найбільш корисними, офарблюють процедурами для волосся. Їх можна комбінувати. Для цього меліровані пасма поєднують з тонованими. Але особливу перевагу професіонали віддають тонуванню після мелірування. Така процедура робить колір волосся найбільш цікавим, на волоссі з'являються красиві відблиски. Тонування значно змінює одержаний після мелірування колір в кращу сторону і дозволяє добитися ідеального відтінку. Так як ця процедура досить проста, то зробити тонування може кожна дівчина не тільки в салоні, але і в домашніх умовах.

Перш, ніж приступити до поліруванню і подальшого тонування волосся вдома, потрібно оцінити стан волосся. Якщо вони занадто ламкі, ослаблені й мляві, їх треба спочатку підлікувати. Для цього скористайтесь аптечними комплексами трав для ополіскування волосся, нанесіть на волосся будь-косметичне масло, пийте вітаміни і не нехтуйте хорошими бальзамами і масками. До речі, ці поради будуть дуже корисні і після мелірування і тонування волосся. Коли ви переконалися, що ваше волосся готове взяти на себе дозу фарбувальних складів, то можна приступати безпосередньо до процедури. Мелірування бажано зробити в салоні, а ось тонуванням можна зайнятися вдома.

Якщо у вас є досвід фарбування волосся вдома хоча б звичайними аміачними фарбами, то вам буде набагато простіше. Насамперед потрібно вибрати фарбувальний склад для тонування. Він буде безпосередньо залежати від виду тонування, яке ви збираєтеся зробити. Можна вибрати безаміачну полуперманентную фарбу або тонуючий шампунь, в будь-якому випадку склад повинен бути якісним і недешевим. На своїй красі і здоров'ї економити не варто.

Перед початком тонування уважно вивчіть інструкцію до красящього складу. Тонування волосся практично нічим не відрізняється від звичайної фарбування. Потрібно просто точно слідувати інструкції. Подбайте про захист одягу і шкіри. Фарба рівномірно наноситься на все волосся або на частину сталок (зазвичай це меліроване пасма), після чого волосся прочісується гребінцем. По закінченні зазначеного в інструкції часу волосся ретельно промиваються шампунем.

Тонування волосся шампунями потрібно здійснювати не в один прийом. У перший прийом волосся потрібно вимити відтіночним шампунем як ви це робите зазвичай. З'явиться тільки легкий відтінок. У другій прийом шампунь потрібно буде залишити на волоссі на деякий час. Цей час залежить від того, наскільки насичений і яскравий колір ви хочете.

Відповідність кольору і часу теж повинно бути вказано в інструкції до тонирующього засобу. Так як колір поступово змивається, то можна абсолютно не хвилюватися з приводу відрослих коренів. Вони будуть зовсім не помітні. До того ж цей факт заспокоює, якщо ви раптом перетримали шампунь і колір вийшов яскравіше. Вже через 1-3 миття волосся він стане менш інтенсивним і нормалізується.

Як тонувати волосся після мелірування в домашніх умовах

Догляд за волоссям після тонування

Якщо ви вирішили зробити мелірування з подальшим тонуванням, то особливий догляд за волоссям просто необхідний. Навіть незважаючи на те, що тонування є різновидом догляду, одного його буде недостатньо. Найпростіший спосіб - це використання бальзамів, спреїв, сироваток для догляду за фарбованим волоссям. Бажано, щоб ці засоби були хорошої якості.

Якщо немає можливості придбати якісні препарати, скористайтесь домашніми масками. При цьому пам'ятайте, що косметичні масла (реп'яхове, оливкове та ін) прискорюють відновлення природного кольору волосся, і для збереження тривалого ефекту від тонування їх краще не використовувати.

Тонування є щадним фарбуванням, живить і підтримує структуру волосся. Однак це все ж фарбування і зловживати ним не рекомендується, а волосся після тонування також потребує додаткового догляду.

Всього коментарів: 0
avatar