14.05.2024
Вівторок,16:51
Вітаю Вас Гість

Ламінування волосся желатином в домашніх умовах: одні достоїнства без недоліків

Способи ламінування волосся желатиномТьмяні і тонкі волосся вже на наступний день після того, як їх помили, втрачають обсяг, плутаються, і випадають при розчісуванні? І це не дивлячись на те, що ви перепробували безліч косметичних засобів. Не варто відразу бігти в перукарню і коротко стригтися. Треба всього лише приділити волоссю трохи турботи, і через пару місяців вони будуть блискучими і пружними! Почати слід з відмови від жорстких шампунів, фени, плойки, прасок або бігуді та інших термічних засобів по догляду за волоссям, які пошкоджують волосся або висушують шкіру.

Волосся - це тонке волокно, що має тендітну і дуже ніжну структуру, тому дуже важливо правильно піклуватися про нього. Насамперед, слід згадати про народні засоби, які останнім часом дуже популярні, завдяки малим грошових витрат, швидкому приготуванню та ефективності.

Одна з простих і доступних процедур, що зміцнюють структуру волосся - це ламінування волосся желатином в домашніх умовах. Термін "ламінування волосся" означає процедуру нанесення різноманітних корисних речовин, які обволікають волосся живильної плівкою і цим відновлюють структуру волосся і збільшують їх об'єм від 10 до 20%. Раніше ламинировали волосся тільки в салонах краси. Звичайно, можна і зараз звернутися в салон, до професійних косметичних засобів і послуг перукаря, але це буде коштувати дуже дорого. І ефект триватиме не більше місяця. Але ж можна виділити для себе трохи часу і терпіння і вийде зробити все своїми силами, з використанням желатину, який продається у кожному супермаркеті.

У чому корисність желатину

Желатин - це розщеплений колаген, або натуральний білок, який продукують з сухожиль тварин. Вхідні до складу мікроелементи та амінокислоти міститися також у нігтях і клітинах шкіри. А волоссю вони надзвичайно корисні з наступних причин:

  • відновлюють структуру волосся;
  • активізують ріст, зміцнюють і живлять;
  • збільшують обсяг;
  • утворюють тонку захисну плівку від різних ушкоджень, наприклад, укладання, фарбування, вирівнювання, сушіння феном або освітлення.

А якщо у вас кучеряве волосся, то вони не просто придбають блиск або обсяг, але ще й ляжуть великими акуратними локонами. Звичайно, ламінування волосся вдома не у всіх вийде однаково, тому що у кожного особлива структура волосся, отже, і результат теж буде різним. Але ефект буде помітний на волоссі будь-якого типу.

Використання желатину для зміцнення волосся і не тільки

Правда, що желатин допомагає волоссю

Дуже часто можна зустріти коментарі, що після застосування желатину, волосся випадає, і користуватися ним не варто. Насправді ці відгуки пишуть люди, які неправильно приготували желатинову масу або неправильно її застосовували. Як вже зазначалося раніше, желатин - це лише натуральний протеїн, який є складовою частиною клітин, тому ніяких негативних реакцій бути не може. І природно, якщо в нього додати жорсткий ультрамодний шампунь з вмістом важких металів і тримати суміш близько 3 годин, то взагалі дивно, як після такого не випало все волосся.

Як ламінувати волосся вдома

Почнемо з самого головного: ніколи не заливайте желатин окропом, слід заливати тільки холодною водою кімнатної температури, в основному у співвідношенні 3 до 1, тобто 1 частину желатину до 3 частин води. Після залитий желатин залишити до повного розчинення, приблизно на 40 хвилин. Необхідно отримати драглисту масу. Якщо желатин сильно густий, можна підігріти його до потрібної консистенції на паровій бані. Для профілактики різних проблем, необхідно наносити на волосся тільки однорідну масу, без грудочок. Для методу - експрес, желатин змішують з шампунем (переважно(дитячим) в пропорції 1:1. Але великого ефекту від такого ламінування очікувати не слід. Необхідно також врахувати ряд важливих деталей:

  • для змивання бруду і жиру достатньо краплі шампуню з п'яти копійчану монету не більше;
  • якщо час дозволяє, спробуйте відмовитися від сушіння волосся феном, або спробуйте сушити волосся в холодному режимі і скоротити саму тривалість сушіння;
  • завжди, один раз на тиждень робіть маску для волосся після кожного миття користуйтеся бальзамом.

Рецепти масок для волосся з желатину, в чому його користь

Яка вигода від використання желатину

Сучасний ринок рясніє різними косметичними засобами по догляду за волоссям, в тому числі і натуральними. Однак желатин надзвичайно популярний, завдяки його перевагам:

  • желатин дешевий і доступний;
  • не має протипоказань і його можна застосовувати при різному стані або типі волосся;
  • вже після першого застосування помітний результат, волосся живі, блискучі і здорові;
  • желатин натуральний, відповідно його можна використовувати хоч кожен день, не боячись, що на волоссі залишиться велика кількість хімічних речовин;
  • під час нанесення на волосся, желатин не стікає, і легко змивається проточною водою;
  • при регулярному використанні желатину для ламінування кінчики перестануть сіктися, а ослаблені волосся стануть здоровими.

Незважаючи на всю виграшність застосування желатину, він має і недоліки, через які не всі захочуть ламінувати їм волосся, навіть якщо це можна зробити вдома і порівняно дешево:

  • якщо у вас дуже тонкі або кучеряве волосся, застосовувати желатин не варто, волосся стануть ще більш пухнасті;
  • якщо волосся товсті, то желатин ще більше ускладнить;
  • не слід наносити желатин на шкіру голови, це призводить до появи дискомфорту і почуття стягнутості.

Як правильно приготувати желатин для маски

Для приготування маски один пакетик желатину (приблизно 10 гр.) пересипати в скляний посуд, залити теплою водою і ретельно заважати щоб уникнути появи грудочок. Як згадувалося раніше, можна підігріти, але не можна допустити закипання, інакше желатин втратить свої властивості. Потім желатин необхідно додати відповідну вашим волоссю маску, щоб желатин краще вбрався у волосся. Маски необхідно брати не багато, інакше ефект від ламінування буде не помітний. Отриману суміш необхідно ретельно перемішати, щоб вона стала однорідною. І ось, желатинова маска готова до застосування. Якщо ви володарка дуже довгого волосся, то інгредієнтів Вам слід взяти в 2 рази більше.

В основному ламінування волосся желатином в домашніх умовах необхідно робити на чисті трохи вологе волосся. У підсумку якщо треба вимийте їх невеликою кількістю шампуню, злегка підсушіть (не тріть сильно волосся, мокрі вони легко ламаються). Після, по пасмам, наносите маску, рівномірно розподіляючи її на всю довжину волосся. Якщо Ви іноді в якості шампуню використовуєте народні засоби, то перед процедурою мити голову не обов'язково. Просто додайте в маску ще і яєчний жовток.

В результаті ефект буде неймовірним. Коли маска повністю нанесена, волосся збирають і надягають банну шапочку або звичайний пакувальний пакет, і зверху обв'язують рушником для утеплення. Для отримання максимального ефекту 20 хвилин можна прогріти голову феном і потім тримати маску ще півгодини. Після закінчення часу впливу, волосся миють під проточною водою і сушать без фена. Ламінування волосся з використанням желатину можна робити щотижня.

Ламінування волосся желатином в домашніх умовах, як часто можна робити

Рецепти для домашнього ламінування

Існує велика кількість рецептів желатинових масок для ламінування волосся. Основою для них є желатин, до нього додають різні компоненти для додання масці особливих властивостей. Ось кілька поширених рецептів:

  • 1. Універсальної желатинової маскою для ламінування є наступний склад: в співвідношенні 3 до 1 змішуємо воду з желатином, додаємо один жовток. Маска готується на водяній бані, поки повністю розчиниться желатин. Цей рецепт годиться волосся будь-якого типу.
  • 2. Для приготування зволожуючою маски з желатином знадобитися з'єднати 1 л. меду і желатину, 1 л. відвару ромашки (світлим волоссям) або одну ложку відвару кропиви (для темного волосся). Також все змішати, приготувати на водяній бані і нанести на волосся.
  • 3. Для желатинової маски, додає об'єм, взяти один пакетик желатину, невелику кількість води і приблизно 1 ч. л. хни, зрозуміло, безцветної і половину ч. л. гірчичного порошку. Змішати всі інгредієнти на водяній бані або в мікрохвильовій печі і нанести на волосся. Час впливу близько години.
  • 4. Також можна приготувати дуже корисну желатинову маску на мінеральній воді. 3 ложки мінералки змішати з 1 ст. л. желатину. Суміш підігріти в мікрохвильовій печі або на водяній бані., дати охолонути і нанести на волосся. До складу желатину входить вітамін Е, тому для кращого результату можна додати вітамін А, лимонний сік і лавандова олія.
  • 5. Для приготування фруктової желатинової маски власницям світлого волосся рекомендується лимонний сік, а брюнеткам - сік моркви. Так само можна додати яблучний сік, він не впливає на колір волосся, тому підійде всім. Як і в попередніх рецептах змішуємо одну ложку желатину з трьома ст. ложками обраного соку.

Деякі желатинові маски володіють фарбувальними властивостями, це необхідно враховувати, а може і використовувати, при домашньому ламінуванні:

  • 6. Для світлого волосся ідеально підходить маска з використанням відвару ромашки. Ця маска не просто зробить волосся здоровими і об'ємними, але і додасть волоссю ефект блиску. Для приготування настою необхідно закип'ятити 250 мл води і 3 ст. л. ромашки (її можна придбати в будь-якій аптеці). Потім необхідно відвар протомитися протягом 15 хвилин на малому вогні, дати охолонути. Настій процідити і 200 мл змішати з 3 ст. л. желатину, залишити набухати на півгодини. Нанести на волосся і залишити на 2 години.
  • 7. Для каштанових і рудого волосся потрібно взяти 4 ст. л. цибулиння і змішати з 350 р. води, довести до кипіння, після так само томити 15 хв. на повільному вогні і дати охолонути. Аналогічно попереднім рецептом, 200 мл настою змішати з 3 ст. л. желатину. Рівномірно нанести на волосся і залишити вбиратися 1,5 ч. Для сивого волосся всі процедури потрібно робити два рази поспіль.
  • 8. Для рудого волосся, підійде рецепт з використанням хни. Отже, взяти 3 ст. л. желатину, залити одним склянкою води і залишити до повного набухання. Потім на водяній бані підігріти, щоб він став гарячим і додати 1 пакетик іранської хни і 1 ч. л. рослинного масла. Склад не повинен бути густою і нетерпимо гарячий. Наносити слід дуже швидко, і тримати в теплі 2 ч.
  • 9. Для каштанового волосся. Щоб вийшов волосся темно-коричневого кольору, необхідно заварити 2 ст. л. кави і 2 ст. л. какао в 300 мл води і дати охолонути. Отримані 200 мл напою, змішати з 3 ст. л. желатину. Желатинові желе підігріти і додати 2 ст. л. іранської хни і 1 ч. л. масла (масло обов'язково, тому що хна сильно сушить волосся). Теплу суміш швидко нанести на волосся, закрити ковпаком і залишити вбиратися на 2 год.

Желатинова маска з барвним ефектом повинна бути по консистенції як жидковатая сметана, тому вона добре лягає на волосся. Якщо маска вийшла густий, потрібно просто на водяній бані розвести її водою до потрібного стану. Також фарбувальна желатинова маска підходить і для сивого волосся. Але для них необхідно повторювати процес, якщо після першого разу ефект був незначним.

Як робити ламінування волосся желатином, шкідливо це

Ефект від домашнього ламінування желатином

останнім часом ламінування волосся в домашніх умовах з використанням желатину стає все популярнішим. Відгуки про цю процедуру мають лише позитивний характер. І це завдяки ефекту, який помітний вже після першого застосування, а при регулярному і тривалому використанні, волосся виглядають доглянутими як після салонних процедур.

З допомогою ламінування желатином, можна вдома зробити волосся красивими, шовковистим, навіть якщо вони проблемні або проблемна шкіра голови. Ті, хто хоч раз спробував цей спосіб догляду за волоссям, повторюють процедуру знову і знову, радячи її подругам і знайомим.

Приготуйте і ви сьогодні желатинову маску для ламінування волосся та оцініть її дивовижний ефект!

Всього коментарів: 0
avatar