13.11.2018
Вівторок,10:03
Вітаю Вас Гість

Як залучити любов у ваше життя

Ви цікавитеся, як залучити любов у ваше життя? Ви хочете мати надійні стосунки? Чому для деяких жінок не складає труднощів знайти хлопця, в якого можна закохатися? Життя, наповнене любов'ю більш радісне, сповнене надій. Вчені навіть з'ясували, що люди, які мають серйозні відносини, живуть довше. Якщо вам складно притягнути до себе чоловіка, тоді вчіться залучати любов у своє життя як магніт! Ось кілька нескладних порад.

Будьте милі, щоб привернути любов

Щоб оточити себе любов'ю, в якості приманки ви повинні використовувати приємну індивідуальність. Люди, що зіштовхуються з проблемами в пошуках кохання, часто виявляють гіркоту, сарказм або байдужість до інших людей. Наведіть порядок у своєму власному серці. Не варто давати волю таким почуттям як невдоволення, підозри або неспокій, вам потрібно відпустити їх. Спробуйте посилати позитивні флюїди, коли спілкуєтеся з іншими людьми. Входячи в яку кімнату, посміхайтеся. Практикуйте оптимізм: плануйте що-небудь «грандіозне» для звершення щодня. Чи знаєте ви, що усмішка - навіть коли вам зовсім не весело - насправді покращує настрій? Спробуйте - це працює! Запам'ятайте, щоб навчитися притягувати любов, ви повинні постаратися бути привабливим і відкритим для всього світу.

Будьте люблячим, щоб привернути любов

Ми не говоримо про те, щоб вигукувати «я тебе люблю!» проходящому повз гарному хлопцю! Є інші більш ніжні способи показати почуття турботи. Ми всі тяжіємо до участі та безкорисливу турботу про інших людей. Іноді так відбувається, що чим більше ви концентруєтеся на те, як залучити любов, тим менше ви зосереджуєтесь на турботі про людей і світ навколо вас. Скупа душа далеко не приваблива, а ось відкрите і любляче серце - так! Виконуєте ви волонтерський завдання, заводите домашнього вихованця, або навчаєтесь по-справжньому слухати інших людей, ви побачите, що не тільки ви будете почувати себе краще, але й станете привабливі в очах оточуючих. Хочете навчитися залучати любов у ваше життя, тоді виявите турботу про близьких.

Любіть себе, щоб привернути любов

Для більшості людей ця порада найскладніша. Коли зосереджуєте всі свої зусилля на любові до інших людей, можна легко забути про важливість любові до себе самого. Ніщо не зрівняється з почуттям власного прийняття, і немає нічого краще, ніж бути в мирі з самим собою. Коли ці почуття вам притаманні, ви впевнені в собі, спокійні і врівноважені - а все це дуже привабливі характеристики будь-якої людини. Також дуже важливо полюбити себе перш, ніж ви втягнетеся в серйозні взаємини. Люди, яким це не вдалося, шукають когось, щоб «доповнити» себе або заповнити порожнечу всередині себе. Ніхто не зможе це зробити за вас. Не несіть такий вантаж у взаємини, інакше вони будуть приречені на провал. Хочете привернути любов, полюбите себе в першу чергу.

Багато світових релігій та філософій сконцентровані на концепції «віддай, якщо хочеш отримати», а також «знайди світ всередині самого себе». Візьміть на озброєння ці принципи і застосовуйте їх у мистецтві залучення любові. Шанси такі, що ви будете більше насолоджуватися життям, незалежно від того, чи є у вас стосунки. Але ви також відчуєте, що люди тягнуться до вас. З усією цією позитивною енергією навколо вас, ви точно знайдете відповідь, як залучити любов у ваше життя.

 

Всього коментарів: 0
avatar