13.11.2018
Вівторок,10:36
Вітаю Вас Гість

Як вибрати перуку?

Як вибрати перукуДля кожної жінки важливо завжди виглядати на «відмінно». Погодьтеся, що для цього не достатньо просто надіти красиву сукню. Необхідно також подбати про бездоганний зовнішній вигляд зачіски. Нова зачіска, колір волосся і експериментувати можна практично до безкінечності. Але існує всього лише одне але. З часом організм починає бунтувати проти постійного використання агресивних речовин, які містяться в більшості фарб. Тому змінювати колір волосся щотижня неможливо, звичайно якщо ви зацікавлені в їх існуванні. Але що робити, якщо вкрай необхідно зробити зміни щоб виглядати «карколомно»? Купити перуку з натурального волосся або його штучний аналог. На що звертати увагу при покупці і як в цьому може допомогти порада професіонала?

На що звертати увагу, вибираючи перуку?

  1. Для початку необхідно визначитися в тому, з якою метою купується ця продукція. Якщо перуку буде використовуватися тільки час від часу найкраще купити практичний штучний аналог, якщо ж існує гостра необхідність у його постійному носінні (випадання волосся в результаті хіміотерапії, появи лисини і плішини) слід зупинити свій вибір на натуральному виробі. Величезною популярністю користуються так звані «змішані» перуки. Під час їх виготовлення використовують як натуральні природні волосся, так і синтетичні матеріали;
  2. Зверніться за порадою до стиліста. Грамотний фахівець допоможе вибрати такий перуку, який ідеально впишеться в образ і підійде до типу зовнішності. Його рекомендації допоможуть зупинити вибір на якісної і надійної продукції;
  3. Чи справді необхідний перуку? Деякі питання можна вирішити за допомогою різних видів альтернативних волосся: шиньйони, локони, напівперуки, коси, хвости і т.д.

І нарешті, перед тим як купити перуку варто звернути увагу на наявність у нього сертифікатів що підтверджують його якість, відповідність міжнародним стандартам і гігієнічну чистоту вироби. Тільки в такому випадку придбання будь-якого виду штучного волосся стане максимально приємним і захоплюючим процесом в результаті, якого з'явитися можливість швидко змінити свою зовнішність.

Купуючи цю продукцію також необхідно подбати про те, щоб придбати засоби для догляду за перукою. Також буде не зайвим ще раз ознайомитися правилами зберігання.

 

Всього коментарів: 0
avatar