13.11.2018
Вівторок,09:59
Вітаю Вас Гість

Як накрутити волосся на бігуді правильно: поради та способи

Як красиво і правильно накрутити волосся на бігудіТак вже повелося, що дівчата з прямим волоссям всіма способами прагнуть до романтичним кучериками, кучеряві ж навпаки - витрачають купу грошей на випрямлячі та спеціальні засоби. Однак навіть природні кучері виглядають не завжди акуратно і красиво. Щоб зробити гарну укладку не обов'язково йти до перукаря. Навіть якщо вас несподівано запросили на яке-небудь торжество, а часу на перукаря немає, то красиві локони легко можна зробити вдома. Про це ми і поговоримо далі.

Вибираємо бігуді

Звичайно, щоб накрутити волосся можна використовувати звичайні щипці для завивки волосся. Це найшвидший спосіб, але поряд з цим і найшкідливіший. Висока температура неминуче псує волосся, робить їх більш ламким і тьмяним. Тут вам на допомогу приходять бігуді. Вони більш щадяще впливають на волосся, а результат буде нітрохи не гірше. Але перед тим як приступити до накручування волосся, слід вибрати відповідні бігуді.

 • 1. Бігуді-липучки. Вважаються одними з найбільш зручних. Підходять більше для власниць короткого волосся, довге волосся вони легко путають. На такі бігуді волосся рекомендується накручувати дуже тонкими пасмами, зате в результаті виходять дуже легкі і красиві локони.
 • 2. Термобігуді. Накручування волосся на ці бігуді саме ефективне, але при цьому і в самій більшою мірою шкодить волоссю. Термобігуді на кілька хвилин опускають в киплячу воду, а потім накручують на них сухі волосся. По проходженню 10-20 хвилин бігуді можна знімати. При використанні цього способу не варто нехтувати термостійкими засобами для волосся.
 • 3. Пластмасові бігуді. Це вже своєрідна класика. Пластмасові бігуді є найбільш безпечними і нешкідливими для волосся. Вони бувають різної величини, що дозволяє створити більш об'ємні і більш виражені локони.
 • 4. Бігуді-бумеранги. Такі бігуді ще називають поролоновими. Всі вони різнобарвні, яскраві, різної довжини. Представляють собою дріт, покритий поролоном. Волосся на бігуді-бумеранги можна накручувати будь-якої довжини, а за рахунок їх м'якості з ними можна навіть спати. Але отриманий результат радує далеко не всіх, локони виходять малообъемными і трохи «плескатими».
 • 5. Металеві бігуді. Вони не дуже зручні у використанні, і на ніч їх не накрутить, зате після хімічної завивки саме ці бігуді допоможуть підтримати потрібну форму і сформувати красиві локони. Крім того, з-за них січуться кінчики, і волосся електризуються, так що використовувати ці бігуді не рекомендується.

Таким чином, кожен з представлених видів бігуді має свої переваги і недоліки, і дозволяє сформувати зачіски різного характеру, тому визначтеся, що для вас важливо, тоді ви легко зможете вибрати відповідні бігуді і приступити безпосередньо до накручування волосся.

Як правильно використовувати бігуді-липучки, бігуді-бумеранги (довгі бігуді) та ін.

Основні принципи накручування волосся на бігуді

Поговоримо про самий простий і універсальний спосіб накручування волосся на бігуді. Для цього вам знадобиться гребінець, пульверизатор з водою, дзеркало і, звичайно ж, бігуді.

 • накручувати волосся на бігуді слід вологими (за винятком термобігуді). Можна вимити їх шампунем і злегка підсушити феном. Укладання на мокрі волосся тримається довше;
 • чим рідше і тонше волосся, тим менше волосся на пасмо слід брати. Так локони вийдуть більш об'ємними, і волосся зорово збільшаться в обсязі і густоті;
 • починати накручувати волосся рекомендується з середини голови. Отже, гребінцем відокремити тонке пасмо, яке буде дорівнює ширині бігуді, добре його розчесати, можна нанести укладочное засіб, наприклад, збризнути пасмо лаком;
 • підготовлене пасмо закрутити усередину, починаючи від кінчиків. Волосся повинні лежати досить туго, щільно прилягаючи до голови. Після накручування закріплюємо бігуді. Якщо принаймні накручування якісь пасма встигнуть висохнути, то їх потрібно збризнути водою.

За таким принципом накручують усе волосся. Після цього залишиться їх добре просушити, і укладання майже готове.

Додаткові рекомендації щодо накручування волосся

Користуючись загальними принципами накручування волосся на бігуді, необхідно врахувати кілька пропонованих рекомендацій. Це забезпечить стійкість зачіски, її обсяг і мінімальний шкоду, заподіяну волоссю:

 • Досить довге волосся потрібно накручувати як можна більш тонкими пасмами. Так волосся швидше висохнуть, а локони збережуться на тривалий час.
 • Щоб було легше накручувати короткі пасма, разом з ними можна накрутити на бігуді смужку паперу. Це значно полегшить весь процес.
 • Довге волосся накручуються особливим способом: на середині голови волосся накручуються на великі бігуді, на потилиці використовуйте бігуді середніх розмірів, а для дрібних пасом біля шиї скористайтесь самими маленькими бігудями.
 • Спати з накрученим волоссям на бігудях не бажано, це правило не стосується поролонових бігудей. Сушити вже накручене волосся феном теж не рекомендується.
 • Знімати бігуді потрібно, коли волосся повністю висохнуть, попутно розпрямляючи локони руками і надаючи їм з допомогою гребінця потрібну форму.

І врахуйте, що користуватися навіть таким щадним способом накручування волосся на бігуді небезпечно для здоров'я волосся. Тому постарайтеся не робити це занадто часто.

Як накрутити волосся на бігуді залежно від довжини волосся і їх типу

Особливості накручування волосся на бігуді-бумеранги

Про такому вигляді бігуді було вже згадано вище. Вони дуже м'які і еластичні, зручні у застосуванні. Накручувати волосся на бігуді слід звичайним способом, тільки замість стандартних закріплювачів (гумок, шпильок) треба перекрутити вільні краї бігуді між собою. На довгому волоссі бумеранги доведеться тримати не менше 3 годин, для більш коротких волосся достатньо 1,5-2 години. По проходженні цього часу можна розкрутити бігуді-бумеранги, потім розчесати волосся пальцями і збризнути отриману зачіску лаком.

Новинкою серед інструментів перукаря є электробумеранги. Їх нагрівають до потрібної температури і накручують на них пасма. Коли волосся нагріваються до певної температури, на электробумерангах спрацює світловий індикатор, що послужить знаком для їх розкручування. Після процедури можна нанести на волосся спрей для формування локонів.

Особливості накручування волосся на бігуді-липучки

Накрутити волосся на бігуді красиво допоможуть також бігуді-липучки. Може здатися, що користуватися такими бігудями простіше простого, проте при їх використанні дівчата стикаються з низкою труднощів. В довгому волоссі бігуді-липучки дуже легко плутаються, а на коротких не завжди тримаються. Зазвичай бігуді-липучки використовують для додання пишності та об'єму зачіски, красиві локони-завитки отримати з допомогою липучок дуже складно.

У професійних майстрів є свій секрет накручування волосся - вони починають робити це не зверху, а з потилиці. Все волосся попередньо діляться на три частини - потиличну, середню і лобову. Накручувати волосся слід, починаючи з потиличної частини. Накручене на бігуді-липучки волосся можна і навіть бажано висушити феном. Після чого бігуді слід зняти і додати зачісці потрібну форму за допомогою гребінця і рук.

Якими б зручними і щадними не були бігуді, будь-який вплив на волосся не кращим чином позначається на їх здоров'ї. Тому не варто зловживати будь-якими способами завивки і укладання волосся, і давати волоссю час для відпочинку.

Всього коментарів: 0
avatar