13.11.2018
Вівторок,10:47
Вітаю Вас Гість

Питання про домашню освіту

Для багатьох з нас домашня освіта асоціюється з кінцем минулого тисячоліття. Коли було не багато навчальних закладів і навчання на дому було повсюдною практикою для тих, хто міг собі це дозволити. Як це не дивно, але сьогодні при наявності більш ніж достатньої кількості шкіл, коледжів, ліцеїв та інших навчальних закладів домашня освіта не пережила себе, а навпаки набуває все більшої популярності. Давайте розбиратися чому ...

  1. Домашня освіта - це вибір багатьох тисяч сімей як альтернатива громадськомій освіті, яку вони обрали для своїх дітей. Що це таке? І чи підходить воно для вас? Я впевнена, що у вашій голові виникає безліч питань, якщо ви схиляєтеся до цього напрямку для ваших дітей. Прийшов відповідний час поставити ці запитання. Звичайно, потрібно бути поінформованим і зробити свій власний аналіз перш, ніж ви прийміте цю альтернативу. Ось кілька питань, які ви, можливо, захочете задати самої собі.
  2. Домашня освіта, що це таке? Домашня освіта - це зовсім інша форма освіти, серед доступних сьогодні. Вона має гнучкість і дозволяє сім'ям створювати широкий набір можливостей для їх дітей. Крім навчання основних предметів, навчальний час може бути спрямований безпосередньо на додаткові галузі навчання виходячи з інтересів дитини та її здібностей. Батьки можуть зібрати і вибрати матеріал, щоб розвинути індивідуальні здібності дитини. Він може бути настільки унікальний або настільки заглиблений наскільки ви побажаєте, все, що спрацьовує для вашої родини.
  3. Для кого вона - домашня освіта? Будь-хто може займатися домашньою освітою, кожен, хто зробив цей вибір. Всюди є сім'ї, які прийняли рішення на користь домашньої освіти для своїх дітей.
  4. Чому домашня освіта? У кожної родини, що вибрала сьогодні альтернативну освіту для своїх дітей, є на те свої причини. Багато сімей спочатку навчають своїх дітей вдома з релігійних причин, але в більшості випадків, чому сім'ї роблять цей вибір, це причини освітнього характеру. Не останню роль у цьому рішенні відіграє і негативне ставлення з боку однолітків, наркотики і насильство. Кожна сім'я, яка прийшла до цього рішення, керувалася своєю ситуацією. Багато дітей бажають більшого, ніж може сьогодні запропонувати суспільне утворення. Вони хочуть більше знань і більше способів для подальшого вивчення предмета. Вони хочуть більше, ніж просто основи.
  5. Чи дорого обходиться домашня освіта? Вартість такого утворення може варіюватися від дуже низької до дуже дорогої; все залежить від предметів, які ви хочете вивчати разом з вашою дитиною. Поряд з цим існують сотні, якщо не тисячі джерел безкоштовної освіти доступних сучасним сім'ям.
  6. Безкоштовні громадські ресурси як музеї, бібліотеки, інтернет або старі навчальні посібники - це прекрасні можливості для збору інформації. Це залежить від вас, скільки ви витратите на освіту вашої дитини.
  7. Чи можу я працювати, коли я навчаю свою дитину на дому? Так, ви однозначно можете працювати, поки вчіте свою дитину. Багато сімей призначають одного батька відповідальним за освіту їхніх дітей. Інші вибрали варіант з дистанційною зайнятістю або вільним графіком на своїй поточній роботі. Це дає їм можливість продовжувати працювати і займатися домашньою освітою своїх дітей.
  8. Які переваги домашньої освіти? Одна з найбільш чудових переваг перед усіма іншими - це збільшення вільного часу, яке ви зможете проводити разом, як сім'я. Цей спільно проведений час природно створює більш близькі зв'язки між братами і сестрами та їхніми батьками. Гнучкість - це величезна перевага навчання вашої дитини вдома, оскільки, як і що вивчати вирішується і залежить повністю від того, що необхідно для вашої родини. І ви самі приймаєте ці рішення.
  9. Які недоліки домашньої освіти? Найбільший недолік буде в необхідності підлаштовуватися до факту втрати доходу. Вам необхідний хтось вдома, як мінімум на половину дня, щоб керувати навчанням вашої дитини. Хоча, якщо ви насправді цього хочете, є способи з цим впоратися. Все це питання компромісів і того, що краще для вашої родини.

Є ще чимало питань, на які потрібно знайти відповіді, якщо ви плануєте навчати свою дитину вдома. Хоча і цих цілком достатньо для початку. Якщо ви спочатку отримаєте відповіді на всі ваші запитання, то вам буде легше прийняти усвідомлене рішення вибирати чи ні домашню освіту. Зрештою, освіта вашої дитини коштує того!

 

 

Всього коментарів: 0
avatar