13.11.2018
Вівторок,09:59
Вітаю Вас Гість

Музика у вихованні дітей і її значення

Всі люди, не виключаючи маленьких дітей, люблять музику. Музика може змінити настрій, особливо якщо це музика подобається. Науково доведено, що музика робить нас щасливішими, розумними і енергійними. Тому музика у вихованні дітей має величезне значення.

З фізіологічної точки зору наш мозок сприймає музику через нервові клітини. І якщо розглядати ту область, яка відповідає за отримання інформації, то бачимо, як працюють нервові клітини. А коли ми чуємо музику, то ця область стає ще жвавішою. І якщо, наприклад, ми самі починаємо грати на музичних інструментах, відбувається активність нервових закінчень вже в іншій області головного мозку. За допомогою томографії або магнітного резонансу, ми можемо на екрані бачити активність людського мозку. Вчені досліджували вплив музики на наш мозок і як він активується за допомогою музики. Наш розумовий процес і робота мозку поліпшуються, стають ще більш енергійними. Якщо людина займається якою-небудь роботою і при цьому слухає музику, то музика легко і швидко допомагає її виконати. Наука доводить, яке величезне значення має музика в питанні виховання дітей.

Крім того, музика - це частина нашого біологічного спадщини, хоча зв'язати гени і інстинкт виживання досить важко. Музика спрадавна використовувалася для виховання дітей. Музика розвивалася в процесі еволюції людини. Вона була і, як засобом спілкування, попередження про загрозу або зміну навколишнього середовища. Також її використовували, як засіб, що дає гармонію, для взаємозв'язку з суспільством і для її прослуховування. Тому з упевненістю можна сказати, що музика дала поштовх до розвитку людського мозку. Особливо на початкових етапах. Необхідно відзначити, що наш мозок дозволяє запам'ятовувати слова, рахувати і працювати над собою завдяки тому, що він розвинувся до сучасного рівня. Це ще одна причина, щоб впроваджувати музику у виховання дітей.

Завдяки дослідженням учених, ми можемо безпечно і щодня впливати позитивно на наших дітей, залучаючи їх до музики. Виховуйте дітей за допомогою музики. Повірте, музика принесе їм величезну користь. Вони будуть впевненими і гармонійно розвиненими людьми, долучаючись до музичного мистецтва і навчання музиці, музика навчить їх терпінню, самодисципліни. Життя стане цікавим і корисним. У житті вони будуть проявляти свої лідерські здібності. І якість життя значно покращиться. Як бачите, музика незамінна у вихованні дітей.

Ризикніть, адже існує безліч книг про музику і вплив її на наш мозок. Ці книги доступні і призначені для того, щоб прищепити інтерес ваших дітей до музики. Є дитячі книги, барвисто ілюстровані, які допоможуть прищепити дітям любов до музичних творів. Чарівні історії - з музичним супроводом. І найімовірніше, Ваші діти зацікавляться музикою.

Підсумок простий, музика - це нове секретна зброя в питанні виховання дітей.

 

Всього коментарів: 0
avatar