13.11.2018
Вівторок,10:44
Вітаю Вас Гість

Як пережити розрив відносин

Розставання - це самий хворобливий стан, яке припадає витримати, якщо ми любимо і дбаємо про свого коханого. Багато хто з нас стикалися з цим і знаходилися то з одного, то з іншого боку життя. Багато хто з нас не знають, як пережити розрив відносин. Розрив - не підриває і не слабшає наші сили. А навпаки, робить нас сильними! Ви починаєте життя з чистого аркуша і сподіваєтеся на нову і кращу любов! Нелегко перейти зі стану розбитого серця - на щастя без позитивного ставлення. Необхідно зробити над собою зусилля, щоб відпустити ситуацію і йти далі. Є тонкі моменти, які допоможуть Вам у цій ситуації відчути себе краще і радіти новій найгарнішою життя.

Отже, як пережити розрив відносин:

1. Розуміння.

Треба зрозуміти, що взаємини закінчилися. Не витрачати час, думаючи, як все було, що могло б бути ще або мріяти про те, як бути разом. Взаєминам прийшов кінець і Ви повинні зрозуміти це і прийняти, як би Вам не було важко.

2. Випустіть емоції.

Кричіть, плачте в подушку та плачте, і якомога більше. Покличте когось із членів сім'ї, подругу чи того, хто вислухає, як плачуть ваше сердечко і душа, щоб зрозуміти вашу біль, гнів і розчарування.

3. Не робіть ...

Не дзвоніть йому / їй, не пишіть на пошту, не дзвоніть його або її друзям і т.д. Не йдіть до нього або до неї на роботу або додому. Якщо Ви це будете робити, то стан ваш посилиться. Очиститеся і рухайтеся тільки вперед! Це найпоширеніша помилка в питанні того, як пережити розрив відносин.

4. Заповнюйте свій час.

Потрібно робити щось, що відверне Вас від думок про нього або про неї. Не має значення - прибираєте Ви свій будинок, працюєте, займаєтеся Ви своїм хобі, або чимось ще іншим. Тільки заповнений ваш час відверне Вас від розбитого стану. Чим більше у Вас вільного часу, тим більше Ви думаєте про розрив і навпаки.

5. Приділіть увагу собі.

Як правило, під час розставання - Ви поглинені болем, який не дає можливість позбавитися від нього, тому найголовніше для Вас - це Ви самі. У першу чергу, потрібно подбати про себе - правильно харчуватися, займатися фізично, красиво одягатися, зробити зачіску, масаж, загалом те, що зробить Вас краще і щасливіше!

6. Позбавтеся від старих речей.

Приберіть все, що нагадує Вам про вашого обранця. Вам не потрібні речі, які нагадують і заподіюють Вам біль. Якщо ж Ви не можете викинути у відро для сміття, запакуйте в коробки і приберіть подалі від себе. Видаліть його / її номер телефону, старі записи, голосові послання, e-mail. Прийшов новий час для того, щоб очиститися від старих спогадів і створити своє нове життя.

7. У новий шлях!

От і все. Тепер прийшов час нового. Зараз ви знаєте, як пережити розрив відносин. Знайдіть нові місця для прогулянок, де Ви з колишнім обранцем не гуляли. Здійснюйте нові вчинки, які до розриву не робили. Створіть нові фотографії - свої або з компанією друзів або ж зі своєю сім'єю. Відкрийте своє серце для нової любові. Це все для Вас, тепер прийміть це!

Порада: Якщо ж Ви зробили все, що ми Вам запропонували, і Ви відчуваєте себе також і ніщо не допомогло, не турбуйтеся, а зверніться за допомогою до фахівців.

 

Всього коментарів: 0
avatar