13.11.2018
Вівторок,10:19
Вітаю Вас Гість

Ігри та іграшки для дитини

Ви знаєте, що ваш малюк - найкращий, тому Вам необхідно мати гарну уяву для того, щоб розвинути його розумові навички. Кращий спосіб розвивати розумові здібності дитини - робити це в ігровій формі і за допомогою спеціальних пристосувань. І найкраще зроблять це пізнавальні іграшки. Ці іграшки дадуть можливість розвинути моторні навички дитини і його уяву, шукати рішення для поставленого йому завдання. Розвинуть дотикові навички і чутливість, а також інші навички, які дозволять йому адаптуватися в соціумі.

Я хочу, щоб моя дитина мала все найкраще і абсолютно впевнена, що Ви бажаєте того ж і для своєї дитини, навіть не читаючи цю статтю.

Коли ми були дітьми, наші батьки давали нам пізнавальні іграшки та ігри, які були доступні в той час. Можу сказати, що зараз іграшки стали більш захоплюючими і цікавішими, що користь від їх придбання дуже велика. Купили Ви одну чи десять пізнавальних іграшок та ігор - користь буде безсумнівною, тільки треба підбирати їх відповідно до віку вашої дитини.

Сьогодні вибір пізнавальних іграшок величезний. Вони можуть бути, як найпростішим киданням кільця, де діти розвивають моторні навички і знаходять рішення задачі, так і в такій грі, як кубик рубик з безліччю керуючих сторін. Граючи в кубик рубик дитина навчиться і розвине свою моторику, логіку і координацію.

Які іграшки купувати?

Купуючи будь-яку іграшку, Ви повинні підбирати її відповідно до віку і розвитком вашої дитини. Вибирайте такі іграшки, які дадуть поштовх новим навичкам, ніж ті, які він уже має, навіть якщо іграшка зовні не дуже приваблива. До нової іграшки, яка не дасть нових навичок, дитина швидко втратить інтерес. Чи траплялося Вам купивши іграшку на Ваш погляд цікавою для малюка виявити, що він не грає нею. Іграшка з часом опиниться на дні коробки для іграшок. Це іграшка не привернула увагу вашої дитини.

Тому пам'ятайте, що дитині потрібні пізнавальні іграшки, які розвинуть його здібності, а не яскраві брязкальця, які швидко йому набриднуть. Купуючи іграшки, пам'ятайте, вони є ключ до його майбутнього. Слідкуйте за сигналами, які він подає Вам, граючи з новою іграшкою, якщо він байдужий до неї, то шукайте наступну. Не турбуйтеся, якщо нові навички дитина набуває повільно, кожна дитина індивідуальна. Одні навчаються легко, інші повільно. Удачи Вам в вихованні щасливої дитини!

 

Всього коментарів: 0
avatar