22.11.2024
П`ятниця,19:47
Вітаю Вас Гість

Настої, ополіскувачі і відвари для жирного волосся

Відвари для жирного волоссяЗайва жирність на волоссі не тільки неприємно виглядає, але і призводить до поступового ослаблення волосся і їх випадання. Існує безліч засобів, що дозволяють боротися з надлишками жирових виділень. Особливе місце займають відвари для жирного волосся. Вони готуються з трав, які продаються в будь-якій аптеці. У літній період ви можете скористатися для приготування відварів свіжими квітами і травами. На основі відварів можна приготувати ополіскувачі для волосся, а додавання настоїв робить відвари більш ефективними. Набір трав для приготування відвару підбирається у відповідності з типом волосся.

Як приготувати відвар з трав

Відвари для жирного волосся готують з кропиви, листя і кореня лопуха, календули, подорожника і м'яти, звіробою, кори дуба, деревію, ромашки, шавлії, липи і берези, мати-й-мачухи і хвої. Рецепт його простий: на півлітра гарячої води буде потрібно чверть склянки сухої трави. Відвар готується на водяній бані. Час приготування 20 хв. Використовувати відвар можна щодня наступним чином: приготувати трав'яний відвар за описаним рецептом і обполіскувати їм волосся. Відвар не повинен бути гарячим, так як гаряча вода стимулює підвищене виділення жиру.

Для підвищення ефективності в відвари для жирного волосся додають спирт або спиртові настої трав. Спирт добре підсушує шкіру і має бактерицидну дію, перешкоджає розмноженню грибка і бактерій. Для приготування настою трав відвар змішують з рівною кількістю спирту. В відвари трав для ополіскування можна також додавати в рівних пропорціях настоянку календули, подорожника, звіробою, м'яти, березових бруньок і листя, ромашки, шавлії. Дуже корисний відвар липи з настойкою календули. Він зменшує жирність і дезинфікує шкіру.

Для зміцнення волосся і зменшення жирності з'єднайте одну частину пихтового масла і дві частини спирту. Протирайте цією сумішшю шкіру. Темним волоссям допоможе натуральний сік вишні. Він володіє терпкою дією і зменшити жирність, одночасно живлячи волосся. Морквяний сік, як джерело мультикаротина (провітаміну А) теж дуже корисний волоссю.

Відвари для жирного волосся використовують також як ополіскувачі: звіробій, мати - й-мачуха, подорожник, ромашка, шавлія, деревій. Для приготування ополіскувача пів літра відвару розведіть двома літрами води, підкисленої 20 р. соку лимона.

Нанесення на волосся відварів, протирання настоями і ополіскування трав'яними сумішами покращує кровопостачання волосяної цибулини, усуває зайву жирність, зміцнює волосся.

Всього коментарів: 0
avatar