06.05.2024
Понеділок,16:29
Вітаю Вас Гість

«Гусяча шкіра»: причини і методи лікування

«Гусяча шкіра»Кожного разу з наближенням літа багато жінок починають переживати із-за різних «неидеальностей», які не дозволяють їм вдягати досить відкритий одяг. Такою, наприклад, є «гусяча шкіра». Способи позбавлення від цієї малоприємною дерматологічній проблеми, проте, мало хто знає. А адже, як і більшість подібних проблем, її можна вирішити, хоч це і досить складно. До того ж можна просто зробити цей недолік менш помітним, якщо знати кілька секретів по маскуванню і догляду за шкірою.

У чому причини «гусячої шкіри»

Як відомо, гусяча шкіра - це та сама дрібна висипка, яка періодично з'являється на шкірі в моменти, коли ми відчуваємо холод або страх. Але трапляється так, що ці мурашки являють собою не тимчасове явище, а постійно покривають якусь ділянку тіла. Це означає, що у вас є проблема фолікулярного гіперкератозу. Це дійсно захворювання, і виникає воно з-за недостатньої кількості вітамінів групи А і С в організмі. Цей недолік виражається у видимому ущільненні волосяних фолікул, розташованих на шкірі. Чому саме шкіра гусяча? Справа в тому, що шкіра, покрита мурашками, неймовірно схожа з гусячим епідермісом. «Гусяча шкіра» може утворюватися на різних ділянках тіла: на ногах, руках, шиї, грудях, і навіть під очима!

Як боротися з «гусячою шкірою»

Позбавлення від «гусячої шкіри» неможливо, якщо не підходити до цієї проблеми (як втім, і до інших проблем подібного роду) комплексно. Варто розуміти, що не існує ідеального методу, який зміг би раз і назавжди позбавити вас від цієї проблеми. Навіть дійсно гарні способи часом діють лише тимчасово, і «гусяча шкіра» повертається, а може і не зникне зовсім. Все залежить від тяжкості захворювання. Але зневірятися не варто, адже спроба - не катування, і вам може бути пощастить, якщо спробуєте вилікувати цей малоприємний дефект. Для лікування «гусячої шкіри» пропонується ряд ефективних методів, і вам належить зробити свій вибір.

«Гусяча шкіра» - як позбавитися, причини появи

Пілінг проти «гусячої шкіри»

Кращим з придуманих на сьогодні способів лікування «гусячої шкіри» можна впевнено назвати пілінг. Вибирайте засіб для пілінгу, до складу якого входять фруктові кислоти, або той, що насичений ензимами. У процесі цієї процедури мертві і ороговілі клітини досить швидко обсипаються. В результаті шкірний покрив набуває більш приємний зовнішній вигляд, так як покращиться не тільки колір, але і сама шкірна структура.

«Гусяча шкіра» на ногах зазвичай виліковується соляним пілінгом. Це чи не найбільш радикальний засіб, і він не підійде для використання на всіх ділянках шкіри, так як занадто сильно і глибоко полірує шкіру. Якщо вона у вас дуже чутлива, краще не вдавайтеся до цього засобу - можете тільки погіршити ситуацію, одержавши на додачу до «гусячої шкіри» ще й роздратування.

«Гусяча шкіра» на руках і ліктях може зникнути після проведення більш м'яких і приємних пілінгів. Такими можуть вважатися апельсиновий пілінг, а також пілінг з кокосової м'якоті. У цих пілінгів подвійна користь, адже вони не тільки очистять епідерміс, але ще й добре зволожуть його.

З «гусячою шкірою» на шиї можна впоратися, акуратно натираючи її тампоном, змоченим у кефірі і покритим кухонною сіллю. Будьте дуже обережні з областю щитовидної залози - шкіра тут дуже ніжна.

Якщо ж «гусяча шкіра» розташована під очима, то варто бути акуратніше і використати ще більш м'який пілінг, наприклад, мигдальний.

Дія пілінгу виявляється миттєво. Процедури необхідно неодноразово повторювати, щоб досягти видимого результату. Ефективне усунення «гусячої шкіри» передбачає проведення більш десяти процедур, періодичністю не більше трьох разів на тиждень.

Допоможуть обгортання

Якщо ви хочете досягти позитивного результату, то до проблеми слід підходити комплексно. Так що одних пілінгів буде недостатньо, оскільки необхідно не просто очистити шкіру, але і зволожити, наситити поживними елементами. Ідеальний варіант - це проведення обгортання з морськими водоростями. Після цієї процедури шкірний покрив буде очищений, зволожений і насичений мінералами і вітамінами, так необхідними для її здоров'я.

Журавлинне обгортання теж надзвичайно корисно, так як воно нормалізує водний баланс. Можна спробувати і шоколадне обгортання, воно по праву вважається панацеєю від усіх проблем.

А що, якщо масаж

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб зробити «гусячу шкіру» менш помітною, то вам на допомогу прийдуть сеанси масажу. Можна проводити вакуумний або антицелюлітний масаж, загальний масаж теж матиме корисний вплив. Якщо у вас немає проблем з варикозним розширенням вен, то цілком допустимий і медовий масаж. Він корисний ще й тим, що не тільки підтягне шкіру і поліпшить її здоров'я, але і зміцнить імунітет всього організму в цілому.

Як позбутися від «гусячої шкіри» (лікування)

Солярій та «гусяча шкіра»

«Гусяча шкіра» найчастіше виявляється взимку, коли організму не вистачає сонячного світла і вітамінів. Чекати настання літа ще дуже довго, а проблему треба вирішувати в даний момент. Для цього можна скористатися силою штучного сонця, а точніше солярію. Досить проводити там трохи менше десяти хвилин раз на тиждень, і ви вже помітите позитивний вплив ультрафіолету на стан шкіри.

Як доглядати за «гусячою шкірою» вдома

Салонні процедури, безсумнівно, поліпшать стан шкіри, але ненадовго. Так що не розслабляйтеся і продовжуйте доглядати за шкірою в домашніх умовах. Вкрай важливо, щоб вихід був систематичним і правильним. До обов'язкових процедур для домашнього догляду за «гусячою шкірою» відносяться:

  • щоденне використання скрабів і пілінгів;
  • регулярне розпарювання у ванній для поліпшення кровообігу;
  • відлущування після розпарювання, використовуйте домашній скраб з харчової соди;
  • після злущення зволожуйте шкіру, використовуючи при цьому зволожуючі гелі, бальзами або креми, стежте за тим, щоб до складу цих коштів входили вітаміни груп А і Є.

Боротьба з «гусячою шкірою» вітамінами

Як уже говорилося, лікування «гусячої шкіри» має проводитися в комплексі. Навряд чи ви можете постійно проходити курси косметичних процедур в салоні, щоб зробити цю проблему менш помітною. Тому варто боротися з дефектом шкіри не тільки зовні, але і зсередини. Необхідно вживати в їжу продукти, що містять вітаміни А, Е і С. Поступово це буде впливати на шкіру, надавати їй все більшу еластичність.

Перед тим, як починати лікування «гусячої шкіри» необхідно проконсультуватися у лікаря і з'ясувати причини появи цього захворювання: подібним чином може проявлятися патологія внутрішніх органів. Успішне лікування основного і поліпшить стан шкіри. І пам'ятайте, що досягти результату можна лише поєднуючи різні способи і методи лікування.

Всього коментарів: 0
avatar