Електроепіляція: плюси і мінуси, наслідки та протипоказання |
Проблему видалення небажаного волосся при всій делікатності жінкам не завжди вдається вирішити просто і безболісно. Сучасна косметологія пропонує безліч способів епіляції (видалення волосся) за своїм ефективних, мають переваги і недоліки: вищипування, розплавлений цукор або віск, липкий пластир, ультразвукова, лазерна, елос-, фото - або електроепіляція. Різноманіття принципів епіляції дозволяє жінкам вибрати найбільш ефективний і безболісний метод з урахуванням типу шкіри і ділянки тіла, який належить обробити. Електроепіляція: суть процедуриВидалення волосся електро та фотоспособом при неодноразовому застосуванні процедури дозволяє назавжди позбутися від небажаних волосся. При цьому електроепіляція на сучасному етапі - це не тільки досить ефективний, але і найдоступніший спосіб усунення волосяного покриву. Цей вид епіляції в косметології застосовується понад півстоліття. Суть електроепіляції полягає в наступному: окремі волоски у складі волосяного покриву обробляють за допомогою спеціальної голки, проникаючої в волосяну цибулину і руйнує її за допомогою електричного імпульсу. Як правило, волосся в цьому місці більше не відростає. Довжина волосся до процедури повинна бути не менше 5 мм У різних областях тіла використовують різні струми: на обличчі меншої величини, на тілі більш потужні. Залежно від ділянки шкіри може знадобитися кілька процедур для знищення всіх волосяних цибулин. У салоні краси апарат для електроепіляції має голки 3 типів: голки з специальнного медичного сплаву, вкриті медичної ізоляцією голки, а також голки з золотим покриттям, що дозволяє виробляти електроепіляцію навіть на подразненої або чутливій шкірі. Види електроепіляціїщо З'явилася понад півстоліття тому электроэпипляция, як спосіб видалення небажаного волосся, постійно видозмінюється за рахунок використання постійного і змінного струму, імпульсів різної потужності і частоти. На сьогоднішній день прийнято виділяти 4 основних види:
Електроепіляція: переваги
Недоліки електроепіляції
Електроепіляція для різних ділянок тілаЗа допомогою електроепіляції можна видалити волосся практично на будь-якій ділянці тіла. Однак найбільш затребувана електроепіляція на обличчі (брови, чоло, вусики над верхньою губою, щоки і підборіддя), плечах, грудній клітці та спині, молочних залозах і животі, руках, ногах і лінії бікіні, на пальцях ніг або рук. Волосся в носі, на віях або в каналі вуха обробляються тільки після медичного огляду. До електроепіляції вдаються і чоловіки, вони видаляють волосся вздовж лінії бороди, на грудях і плечах, в носі, вухах і задньої частини шиї. Вона практикується також для уаления врослого волосся, часто викликають роздратування в області бороди.
Електроепіляція в домашніх умовахЯк правило, це салонна процедура, однак завдяки розвитку техніки і створення компактних індивідуальних апаратів в даний час стала можлива електроепіляція в домашніх умовах. Для цього необхідний апарат для електроепіляції і певна вправність. Електроепіляція на дому - процедура досить складна, оскільки без досвіду роботи з таким непростим пристроєм можна заподіяти собі шкоду. До того ж це дуже болісно, і оброблювану ділянку рекомендується попередньо знеболити, для цього на руки або ноги за півгодини до епіляції наноситься спеціальна знеболююча мазь або розчин, що містить, наприклад, лідокаїн. Далі голку вводять по черзі в волосяні цибулини на оброблюваній ділянці і пропускають струм, який руйнує фолікул. Процедуру необхідно повторити не менше 5 разів - все залежить від того, як багато волосся. Вже після першого сеансу зникне третину волосся. При виконанні домашніх процедур відсутність досвіду може стати причиною виникнення рубців і шрамів в місцях видалення волосся. Електроепіляція: наслідкиГоловним наслідком електроепіляції є червоні цятки, що залишаються після процедури у всіх пацієнтів. Але вони зникають вже через 7-10 днів. Інший характерний наслідок - рубці, що з'являються з-за неправильного розрахунку і виставлення сили струму, з-за поганого догляду за шкірою після процедури або при схильності шкіри до рубцювання, що вважається протипоказанням до електроепіляції. Ще одним поширеним наслідком є те, що тіло після процедури свербить, адже волоски поки ще ростуть густо, крім того, гояться ранки. Чесати їх ні в якому разі не можна! При розчісуванні загоєння відбуватиметься вдвічі довше і можуть залишитися рубці. Електроепіляція: протипоказання до процедуриУ цілому електроепіляція є ефективним і надійним способом видалення небажаного волосся, більш або менш болючим, в залежності від типу процедури і чутливості оброблюваної області. Проте вона протипоказана при ряді серйозних захворювань:
Електроепіляція - надійний спосіб позбавлення від небажаного волосся. Вона призначена для жінок довгий час шукали вигідне поєднання між якістю і ціною, оскільки волосся видаляються швидко і назавжди, а вартість процедури доступна абсолютній більшості бажаючих. |
Всього коментарів: 0 | |