26.11.2024
Вівторок,01:57
Вітаю Вас Гість

Безбарвна хна для волосся - природне джерело краси

Безбарвна хна для волоссяНа сьогоднішній день хна для волосся має широке застосування в косметології. Із хни роблять тимчасові татуювання, нею зміцнюють нігті, вона допомагає боротися з дерматологічними проблемами. Але все ж таки найбільш відомим і популярним застосуванням хни є лікування і зміцнення волосся. Оскільки звичайна хна має хороші фарбувальні властивості (переважно у вогненно-руді відтінки), то ідеальним засобом для тих, хто хоче зберегти свій справжній колір буде безбарвна хна. Вона абсолютно не заважає фарбуванні волосся спеціальними барвниками (крім освітлення волосся) і зробить ваш будь-який колір яскравіше. Тому її і називають безбарвною.

Що таке безбарвна хна

Багато хто помиляється, думаючи, що хна - це один з видів хімічних барвників. Насправді ж хна виготовляється з рослини лавсона, що росте переважно в Індії та країнах Північної Африки. Цікаво тільки, що кольорову хну отримують з подрібненого листя лавсона, а безбарвну - з подрібнених стебел, тому безбарвна хна і не має забарвлюють властивостей.

Проте для освітлених блондинок результат лікування безбарвною хною може бути непередбачуваний. У деяких дівчат волосся можуть придбати синьо-зеленуватий відтінок, або проявитися після чергового освітлення. Все це залежить від індивідуальних особливостей і осягається на практиці.

Хна є екологічно чистим, стовідсотково натуральним продуктом, що виправдовує її лікувальні й зміцнювальні властивості.

Про переваги використання безбарвної хни для волосся

Одним з головних позитивних властивостей безбарвної хни є те, що вона потовщує волосся, роблячи тим самим його більш цільним. Частинки хни заповнюють пошкоджені ділянки волосся, відновлюючи його. Волосся набуває цілісну структуру, розгладжуються, отримуючи додатковий блиск і позбавлення від ламкості і посічених кінчиків. Зміцнення волосся хною робить їх більш здоровими, живими, об'ємними і густими, а також здатне замінити безліч салонних процедур.

Безбарвна хна - прекрасне антибактеріальну, протигрибкову і протизапальну засіб. Тобто її корисно наносити не тільки на довжину волосся, але і на шкіру голови. Вона має хороші в'яжучі властивості, що допоможе в боротьбі з себореєю і дрібними прищиками на шкірі. Хна не тільки не викликає алергію, але і навпаки заспокоює шкіру голови, притупляючи свербіж і зупиняючи появу лупи. У боротьбі з лупою також допомагає відлущуючий і очищаючий ефект хни.

Крім усього іншого, хна прекрасно лікує випадання волосся. Завдяки наявності вітамінів С і К, органічних кислот і полісахаридів поліпшується стан коренів волосся, посилюється кровопостачання сплячих волосяних цибулин, що їх будить. Тому безбарвна хна не тільки лікує випадання волосся, але і підсилює їх ріст.

Найбільш ідеально безбарвна хна підійде для власниць жирного типу волосся. Так як хна дуже добре очищає і оптимізує водно-жировий баланс шкіри голови, то для сухого волосся її треба застосовувати обережно, щоб не пересушити їх ще більше. Але це легко виправляється. Просто потрібно зменшити час контакту волосся хною, а так само використовувати різні спеціальні добавки, про яких буде сказано нижче.

Застосування безбарвної хни для волосся

Основи використання безбарвної хни для волосся

Перед тим, як пробувати застосовувати безбарвну хну, важливо пам'ятати, що все дуже індивідуально і далеко не всім засіб допомагає. Тому якщо ви не отримали очікуваного результату не варто думати, що хна абсолютно марне засіб. Можливо, воно вам просто не підійшло і треба спробувати щось інше.

Як і у всьому, насамперед, важлива систематичність. Не слід вже після першого застосування чекати дива. Хоча, повірте, результат все одно вас здивує і порадує. Адже одне з достоїнств безбарвної хни - її швидкодію, для загальнозміцнюючого і профілактичного ефекту достатньо декількох процедур. Основні правила використання безбарвної хни полягають в наступному:

  • 1. Якщо у вас є відчутні проблеми з волоссям, то потрібно пройти курс лікування хною хоча б 10-15 масок. Якщо ж ви хочете використовувати хну тільки для профілактики, то можна зробити до 5 масок в залежності від особливостей вашого волосся.
  • 2. Обов'язково визначтеся зі своїм типом волосся. Це впливає на тривалість контакту хни з волоссям, а також на частоту застосування хни. Для сухого і нормального волосся досить витримати маску 30-45 хвилин і використовувати її раз в одну-два тижні. Для жирних ж волосся час контакту збільшується до двох годин, а частота застосування - до двох разів на тиждень. Якщо волосся дуже сухі на кінчиках, то хну можна наносити тільки на корені волосся для їх зміцнення і живлення шкіри голови.
  • 3. Хна, отримана з стебла лавсона, набагато зручніше наноситься, ніж звичайна, тому рукавички при її нанесенні можна не використовувати. Безсумнівним плюсом є те, що вона не залишить плям на одязі, рушниках і ванною. Її легше змивати.
  • 4. Безбарвну хну можна наносити на пофарбовані волосся. Вона додасть яскравості вашій кольором і посилить блиск. Однак фарбувати волосся після курсу масок з хною не слід. Справа в тому, що, як говорилося вище, частинки хни заповнюють пошкоджені ділянки волосся, обволікаючи його і створюючи плівку. Це може перешкодити проникненню фарбувальних пігментів, і результат може бути дуже несподіваним.
  • 5. Наносити маску на основі безбарвної хни випливає на чисті вологі волосся. Так як хна володіє очисними властивостями, то в якійсь мірі вона замінює шампунь. Так само відсутність жиру і бруду на волоссі дозволяє більш ефективно використовувати маску. Однак це стосується тільки основний маски. З застосуванням різних добавок волосся можуть залишитися не зовсім чистими, тому можна їх промити ще раз шампунем.
  • 6. Після нанесення маски на волосся їх потрібно добре укутати в поліетиленовий пакет і рушник. Періодично можна підігрівати все це феном. Під дією підвищеної температури процес зміцнення піде швидше і ефективніше.

Лікувальні, зміцнюючі маски з безбарвною хною

Маски для волосся з безбарвної хни

Перед початком лікування або зміцнення потрібно чітко зрозуміти, з якою метою буде застосовуватися лікувальний курс впливу безбарвною хною. Найчастіше використовують звичайну маску для волосся, її приготування написано на упаковці від хни. Проте залежно від мети і типу волосся компоненти маски можуть бути самими різними. Так як хна - відмінний носій, то в маску можна додати все, що завгодно. Звичайно ж, всі компоненти повинні бути тільки натуральними.

  • 1. Основна маска з безбарвної хни.

Спочатку треба визначити, скільки хни вам потрібно. Для волосся середньої довжини вистачить приблизно трьох пакетиків (по 25 г), але все ще залежить від густоти волосся. Після проведення першої процедури ви зрозумієте, скільки точно вам потрібно. Розводити хну потрібно гарячої (до 90 градусів) водою, у співвідношенні приблизно 1:3. Тобто на 1 частину хни потрібно 3 частини води. Дати суміші настоятися приблизно 20 хвилин і наносити теплою на шкіру голови і всю довжину волосся. Для більшої ефективності можна додати в маску вітаміни, реп'яхову, оливкова чи будь-яке інше косметичне масло (так її буде легше наносити), а також можна замінити воду відварами трав (ромашки, кропиви та ін).

  • 2. Маска для світлого волосся.

У такій масці хну розводять ромашковим відваром і додають туди апельсиновий сік. Все це настоювати до 12 годин і збільшити час контакту до 3 годин.

  • 3. Маска з безбарвної хни проти випадання волосся.

Для приготування в основну маску слід додати кілька ложок кокосової або оливкової олії, 1 ложку касторової олії, а також кілька крапель будь-якого ефірного масла. Ця маска бажана для нормального і сухого волосся.

  • 4. Універсальна маска для блиску волосся, густини і об'єму.

В основну маску додаємо по 2 столові ложки меду, реп'яхового масла, ложку яблучного оцту і 1 жовток. Витримати маску слід до 1,5 годин, а потім змити шампунем.

  • 5. Зміцнююча маска для жирного волосся.

В пасту з хни потрібно покласти трохи блакитної глини, кілька ложок лимонного соку, по одній ложці реп'яхової і касторової олії. Витримати до години і змити шампунем як зазвичай.

  • 6. Зміцнююча маска з безбарвної хни для сухого волосся.

В хну з окропом додаємо реп'яхову або касторове масло і трохи м'якоті авокадо. Така маска добре живить і зволожує волосся, відновлюючи їх.

Хна дуже ефективний натуральний джерело краси та здоров'я не тільки шкіри та нігтів, але і волосся. Завдяки своїм чудовим властивостям її можна поєднувати з будь-якими натуральними продуктами. Завжди можна додати в маску ефірні або косметичні масла, вони тільки підсилять потрібний вам ефект і подарують гарний настрій.

Як і всі натуральні засоби, для отримання ефекту безбарвну хну для волосся слід використовувати регулярно і протягом тривалого терміну. Експериментуйте і знайдіть свій варіант - джерело блиску, густоти і здоров'я волосся.

Всього коментарів: 0
avatar