Прищі на шиї: особливості та лікування |
Прищі на шиї більше нагадують прищі на тілі, ніж знайомі всім акне на обличчі. Найчастіше вони досить болючі, виникають раптово і довго не виліковуються. Проте, незважаючи на особливості, вони мають багато спільного з акне на обличчі і піддаються ефективному лікуванню. Шкіра на спині і задньої частини шиї значно товще, ніж на обличчі і може виробляти велику кількість підшкірного жиру. Тому на задній частині шиї утворюються порівняно важкі ураження: вузлики, кісти, білі вугри. Найбільш часто акне на шиї зустрічається у чоловіків і хлопчиків, значно рідше його випробовують на собі жінки і дівчата. Причини появиПрищі на шиї виникають з тих же причин, що і на обличчі або тілі. Скупчення відмерлих клітин і жир закупорює пори, викликаючи розвиток бактерій, почервоніння і нагноєння. Механічне тертя може посилити проблему. Одяг з прилеглим коміром, за допомогою якої намагаються приховати виникли прищі, викликає роздратування шкіри і ще більше їх розвиток. Таке ось замкнене коло.Щоб уникнути зайвого роздратування, спробуйте поступити наступним чином:
Лікування прищів на шиїВ даний час прищі на шиї будь-якого ступеня тяжкості, як правило, піддаються абсолютного излечиванию без медичного втручання. Насамперед, слід підстригти волосся або сколювати їх так, щоб вони не торкалися уражених місць. І далі, використовувати перевірені натуральні рецепти.
Хоча прищі на шиї легко виліковуються, не варто допускати їх появу. Кращим засобом профілактики є підтримання на високому рівні чистоти спини і шиї. Спровокувати утворення прищів може гоління шиї або видалення волосся воском. Бактерії проникають в пори і викликають нагноєння, великий ризик вростання волосків, і, як наслідок, запального процесу в порах. Тому приділіть більше уваги гігієнічним заходам при виконанні цих процедур. |
Всього коментарів: 0 | |