13.12.2018
Четвер,18:41
Вітаю Вас Гість

Відбілювання зубів в домашніх умовах або голлівудська посмішка за 2 тижні

Відбілювання зубів в домашніх умовахЩо спільного у Анджеліни Джолі, Джоді Фостер, Скарлетт Йохансон і Леонардо Ді Капріо? Крім всесвітньої слави і мільйонних гонорарів, безсумнівно, це сліпуче білосніжна посмішка. І якщо вам здається, що про таку усмішку можна тільки мріяти, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть якщо ви не любите ходити до стоматолога або не володієте достатньою кількістю часу і коштів для цього, відбілювання зубів в домашніх умовах - це те, що допоможе вирішити проблему в будь-якому випадку. Методів відбілювання зубів існує безліч, вам залишається лише зробити відповідний вибір.

Чай, кава, соки, сигарети і ліки залишають наліт на зубах. Крім того, багато людей неправильно чистять зуби або роблять це поспішно. Застряючи в дрібних тріщинках зубів залишки їжі призводять до пожовтіння і потемніння емалі і появі каменів. Зубні пасти з ефектом відбілювання допоможуть позбутися тільки від недавно з'явившихся плям, так як чим вони старші, тим складніше з ними боротися.

У більшості випадків звичайна зубна паста - це не варіант для відбілювання. Для того щоб зуби побіліли без допомоги стоматолога, ви можете придбати в аптеці спеціальний гель або крем для відбілювання зубів, а також використовувати більш прості і дешеві, але не менш ефективні способи для відбілювання зубів в домашніх умовах.

За своєю природою процес відбілювання являє собою освітлення зубної емалі, а точніше її верхнього шару, з допомогою спеціальних засобів. Спосіб відбілювання залежить від структури зубів, і вибрати його краще по рекомендації стоматолога, навіть якщо відбілювання буде проводитися в домашніх умовах.

Капи - професійне відбілювання

Для відбілювання зубів використовуються спеціальні капи (ідентичні тим, якими користуються для захисту своїх зубів боксери), зроблені з гіпоалергенного м'якого пластику і представляють собою спеціальні пластини, щільно охоплюють зуби з усіх сторін. Їх можна купити в аптеці або замовити у стоматолога на основі зліпка щелепи. Другий варіант більш ефективний, так як індивідуальна капа найбільш щільно прилягає до зубів. Стандартна капа не завжди відповідає розмірам зубів, і відбілюючий речовина може витекти і викликати хімічне ураження ясен.

Капа наповнюється спеціальним гелем, що містить в своєму складі розчини пероксиду водню або ж пероксиду карбаміду. Капу рекомендується носити близько години, декількох годин або на всю ніч: час залежить як від процентного вмісту гелю, так і від чутливості зубів.

Не тримайте на зубах відбілюючий гель більше рекомендованого часу. Це загрожує тим, що ви отримаєте тьмяні, пористі, меловидные і переотбеленные зуби. Також можливе порушення структури емалі.

Такий спосіб відбілювання вважається найефективнішим. Але результат буде помітний не раніше, ніж через два тижні, а у курців і того пізніше. Його плюси - наявність стійкого ефекту. Мінуси - може викликати подразнення ясен, частково зруйнувати емаль і підвищити чутливість зубів. Для того щоб не допустити неприємних наслідків, слід вибирати гелі з 3% вмістом перекису.

Домашнє відбілювання White Light

Новий засіб для відбілювання зубів в домашніх умовах White light. В комплект входить спеціальна капа, на яку наноситься відбілюючий гель. Капа вставляється в рот, після цього необхідно закріпити світловий модуль і включити апарат. Світловий потік певної частоти та інтенсивності, потрапляючи на гель, змушує кисень виділятися із знаходиться в складі гелевої маси пероксиду карбаміду, що підвищує на 35% ефективність гелю при взаємодії з забрудненнями. При цьому лампа здатна рівномірно освітити всі зуби.

Через 10 хвилин лампа гасне - сеанс закінчено. В день ви можете скористатися засобом White light не більше 30 хвилин. Якщо емаль зубів досить сильно забруднена, то рекомендується провести наступний курс: по півгодини щодня, протягом 5 днів.

Плюсом такого методу служить мала концентрація пероксиду, недостатня для пошкодження ясен, але в той же час ефективно відбілююча.

Мінуси White Light в тому, що капи використовуються стандартні, а вони не здатні повторити в точності контур зубів. Як результат, гель може вимиватися слиною, що знижує ефект від процедури. Також гель для відбілювання містить всього 12% пероксиду, що в запущених випадках виявляється недостатнім. Для порівняння, у стоматологічних кабінетах використовують 35% пероксид карбаміду.

Виправити ситуацію дозволить набір Premium sunshine smiles. В комплект входять термоформные капи, які підбираються індивідуально під зуби за допомогою теплової обробки, і два види гелю: один має у своєму складі 36% (або навіть 44%) пероксид карбаміду, а інший - ремінералізуючий гель, який після проведення сеансу наноситься для зміцнення зубної емалі.

Безпечні способи самостійного відбілювання зубів в домашніх умовах

Клейкі смужки

Відбілюючі смужки White strips - не так давно з'явилася система відбілювання зубів в домашніх умовах. Вони відрізняються простотою свого використання і більш швидким досягненням ефекту. Однак смужки відбілюють тільки передні зуби, тобто від одного ікла до іншого. Використовують їх так: прикласти на 30 хвилин смужку на передні зуби.

Спочатку протягом 2 тижнів щодня відбілюють верхні зуби, лише після цього приступають до відбілювання нижніх. Склад смужок для верхніх зубів відрізняється від смужок для нижніх зубів, не рекомендується використовувати їх одночасно. Під час використання смужок не можна вживати рідини, приймати їжу, палити і спати.

Такий спосіб, звичайно, не самий зручний, але однозначно комфортніше попереднього. Мінусом є те, що міжзубні щілини вибілюються трохи гірше в порівнянні з зубами.

Гель

Спеціальний гель наноситься на зуби щіткою. Не змивається, а знаходиться на зубах до його повного розчинення під впливом слини. Результат буде помітний не раніше двох тижнів.

Стіки

Стік з освітлюючим гелем, зовні схожий на губну помаду. Гель наноситься на зуби невеликий щіточкою і видаляється через п'ять хвилин. Такий стік добре справляється зі слідами від вина, кави і сигарет. Але усунути більш виражену пігментацію йому не під силу.

Спеціальні зубні пасти

Найпростішим і доступним шляхом до білосніжної голлівудську усмішку, якщо вірити рекламі, є відбілюючі зубні пасти. Але використовувати першу-ліпшу пасту з формулюванням «відбілююча» не слід. В основному такі пасти зроблені на основі соди і крейди, тобто, по суті, є абразивом, який тільки знімає наліт із зубів, але ніяк не відбілює емаль. Крім того, постійне користування такими пастами може вплинути на чутливість зубів.
Також існує й інший різновид професійних відбілюючих паст, виготовлених на основі хімічних складових. Делікатно розщеплюючи структуру утворився нальоту, вони при цьому не шкодять емалі самих зубів. Але й ці пасти використовувати більше 4 тижнів не рекомендується, їх необхідно чергувати зі звичайними.
Плюсами такого методу є його простота і доступність. Мінуси в тому, що метод малоефективний, тому при чищенні зубів такими пастами добре знімається тільки наліт, емаль свого кольору не змінює. Застосовувати подібну зубну пасту слід не більше місяця, тому при більш тривалому використанні вона здатна пошкодити емаль зубів.

Відбілювання зубів в домашніх умовах народними засобами

При відбілюванні домашніми засобами ефект буде не настільки приголомшливим, але зате цей спосіб більш щадний і недорогий. Але й у цій процедурі справедливо головне правило - не нашкодь. Тому домашні процедури рекомендується виконувати строго за рецептом.

Активоване вугілля

Відбілювання активованим вугіллям вважається малоефективним, але зате практично безпечним методом для зубної емалі. Придбати засіб можна в аптеці. Таблетки потовкти, нанести на мокру зубну щітку і почистити зуби звичайним способом. Активоване вугілля очищає зуби від нальоту, надаючи абразивну дію.
Увага! Під час чищення зубів активованим вугіллям не слід сильно натискати щіткою на зуби, так як можливо подряпати емаль.

Эффективное отбеливание зубов в домашних условиях народными средствами и не только

Пищевая сода

Достаточно простым и эффективным способом служит отбеливание зубов содой. Большинство зубных врачей признают, что пищевая сода является действительно безопасным и эффективным средством, с помощью которого возможно за короткое время улучшить состояние и цвет зубов. Соду можно использовать как отдельно, так и перемешав с обычной зубной пастой, чтобы нейтрализовался неприятный привкус.

Плюсом применения соды является то, что она отбеливает зубы достаточно быстро и эффективно. Минус – не исключена полностью возможность разрушения зубной эмали и травмирования десен. Поэтому отбеливать содой следует не чаще одного раза в 7-10 дней, и лучше комбинировать с другими способами отбеливания зубов. При этом способе чистки также не рекомендуется нажимать на щетку слишком сильно.

Лимон

Отбеливание зубов лимоном происходит благодаря втиранию в них лимонной кожуры. Этот способ простой и дает видимый результат, но не стоит им пользоваться часто, так как возможно повреждение эмали зубов и появление болезненной чувствительности к горячему и холодному.

Перекись водорода

Процесс отбеливания перекисью водорода является, пожалуй, наиболее пригодным, и с его помощью получить белоснежные зубы можно достаточно быстро:

  • после чистки зубов обычным способом, прополощите пару минут рот следующим раствором: 3% перекись водорода - 25 капель, развести в 50 мл. воды. И затем необходимо хорошо прополоскать рот этим составом;
  • нанести 3 % перекись на ватный тампон и протереть им аккуратно все зубы, затем пройтись по ним чистой зубной щеткой и хорошо прополоскать водой;
  • приобрести в аптеке специальный гель, изготовленный на основе перекиси, для того чтобы отбелить зубы.

Имейте в виду, что первоначальные ощущения от использования перекиси не очень приятны, но зато возможно достаточно заметно отбелить зубы этими процедурами. Во время применения перекиси возможно незначительное покалывание или пощипывание, но ослепительная улыбка стоит того. Результат вы увидите уже через пару недель.

Только используйте перекись с осторожностью. Нельзя держать ее во рту более 5-10 секунд, так как действие перекиси может вызвать ожоги и повреждения ротовой полости. Не забывайте выполаскивать рот водой после окончания процедуры.

Прибегая к домашнему отбеливанию зубов будьте готовы к тому, что эффект не будет таким же быстрым и заметным, как отбеливание в стоматологическом кабинете. Потребуется около месяца ежедневных процедур. Противопоказаниями для отбеливания являются наличие у человека кариеса, пародонтоза и пародонтита, сначала необходимо вылечить зубы и десны. Также лучше воздержаться от отбеливания зубов людям, носящим коронки на передних зубах или брекеты, беременным и маленьким детям.

Всього коментарів: 0
avatar