13.11.2018
Вівторок,10:22
Вітаю Вас Гість

Вибираємо безпечний гель для душу

безпечний гель для душуСьогодні багато людей, незалежно від віку і статевої приналежності, воліють використовувати гелі для душу замість звичного мила, причому ця звичка з'явилася не так давно. Але як найчастіше людина вибирає собі гель? Перша ознака, це красива упаковка і приємний запах, проте ці складові не мають ніякого відношення до тих косметичним властивостям, якими володіє даний засіб. Так, у складі гелю для душу можуть знаходитися безліч компонентів, які надають на ваше здоров'я певний вплив

На що звертати увагу при виборі гелю для душу?

Крім красивою пляшечки і п'янкого аромату, зверніть свою увагу на склад продукту, тобто на всі речовини, які в ньому міститися.

Пам'ятайте, що основне призначення гелю полягає в очищенні шкіри. Тому важливі ті очищаючі компоненти, завдяки яким це відбувається. На жаль, деякі гелі містять такі компоненти, які більше підходять для побутової хімії, ніж для косметології, особливо якщо це стосується чутливої ??шкіри. Зазвичай такі засоби дешеві за ціною, а до їх складу входять Ammonium Lauryl Sulfate (ALS) і Ammonium Laureth Sulfate (ALES), які, по суті, є агресивними, і призводять до подразнення і сухості шкіри. Теж стосується і Sodium Lauryl Sulfate (SLS) і Sodium Laureth Sulfate (SLES), які призводять до сухості і шорсткості шкіри.

Не варто забувати і про парабенів, які є нафтопродуктами, які використовуються в косметології в якості консервантів, тому що не мають ні запаху, ні смаку. Даний компонент не подразнює шкіру і доступний за ціною, але при цьому здатний вбити живі клітини, а при частому попаданні в організм жінка ризикує захворіти на рак молочної залози. Однак, не все так безнадійно. Завдяки величезному вибору наданої продукції для душу, можна ще знайти такі гелі, які не містять ні парабенів, ні ALES, ні ALS, SLES і SLS (таку продукцію Ви можете придбати в інтернет-магазині косметики BeautyStore).

Краще всього, якщо гелі будуть містити лікарські трави і масла (кокосове, мигдальне, пальмова та ін.). Такі компоненти спрямовані зволоження та живлення шкіри. Вибираючи для себе гель для душу, враховуйте тип вашої шкіри, і уникайте тих складових, які можуть спровокувати алергію. Можливо, обраний вами продукт і не буде виділяти сильний аромат, але зате не заподіє шкоди вашому здоров'ю і буде виконувати своє основне призначення.

Всього коментарів: 0
avatar