13.11.2018
Вівторок,09:41
Вітаю Вас Гість

Схуднути за допомогою гіпнозу: чи можливо це

Гіпноз і схудненняЯк було б здорово - заснути, прокинутися, використовуючи силу волі, і схуднути! Згідно думки деяких лікарів, це дійсно можливо.

Ідея використання медичного гіпнозу для схуднення здається неймовірною і навіть скептичною. Однак Доктор Скотт Д. Льюіс, ліцензований хиропрактик і клінічний гіпнотерапевт, стверджує, що це працює. Льюїс, давно виступаючи в захист цього лікування, коли сам був підданий гіпнозу, щоб побороти тягу до деяких продуктів (картоплі, чіпсів та ін). Він схуд майже на 19 кг.

Ось уже 25 років зберігаючи вагу в нормі, він допомагає іншим справлятися з різного роду пристрастями за допомогою гіпнозу. Доктор Джеффрі Гардер, психолог, також як і Льюїс стверджує, що медичний гіпноз допомагає людям дотримуватися правильного харчування та дієт.

Що таке гіпноз

За твердженням Льюїса, гіпноз - це просто природний стан уваги та його концентрація. За його словами, спеціально розроблені вирази, які висловлюються людині під час сеансу, здатні вплинути на думки людини, поведінку, сприйняття й емоції.

І Льюїс і Гардер згодні з твердженням, що практично кожен може бути підданий гіпнозу. Однак успіх безпосередньо залежить від здатності і бажання людини співпрацювати з гипнотерапевтом.

Однак, Гардер, все ж попереджає, що гіпнозом повинен займатися професійний гіпнотерапевт. Але і в цьому випадку, якщо заздалегідь підготувати свою свідомість до гіпнотичного сеансу, можна отримати емоційну травму

Як з допомогою гіпнозу знижується вага

Експерти вважають, що потрібна сильна мотивація, для того щоб змінити свої звички щодо переїдання. Використовуючи гіпноз, можна худнути під контролем своєї свідомості. Дія установки, даної під час гіпнозу, не припиняється після досягнення потрібного ефекту, тому вага не повернеться.

Одне з досліджень, яке виявило, що люди піддалися гіпнозу і отримали установку на відразу до деяких продуктів, худнули в п'ять разів ефективніше, ніж ті, хто не був загіпнотизований.

Але якщо гіпноз так ефективний при зниженні ваги, чому цим методом не користуються більше людей. Можливо, варто спробувати, щоб знайти відповідь.

Всього коментарів: 0
avatar