13.11.2018
Вівторок,10:13
Вітаю Вас Гість

Як видалити фарбу з волосся, шкіри, рук і нігтів

Як видалити фарбу з волосся, шкіри, рук і статіПри фарбуванні волосся вам зовсім не хочеться бруднити фарбою обличчя і руки. На жаль, це легше сказати, ніж зробити. Іноді рвуться рукавички або фарба розтікається, залишаючи небажані сліди. Ті, хто побував у подібній ситуації, можуть підтвердити, що очистити фарбу зовсім непросто. Крім того, буває, що колір далеко не такий, як ви очікували, і потрібно видалити фарбу з волосся, а потім перефарбувати. Видалити фарбу з волосся і шкіри - робота не з легких. Але існують деякі прийоми і способи, які допоможуть полегшити вашу працю і поліпшити результат від прикладених зусиль.

Як видалити фарбу з волосся

Існує кілька різних способів, як видалити фарбу з волосся, який з них вибрати, залежить від ситуації. Спочатку використовують щадні методи, потім поступово більш агресивні, якщо попередні не допомогли.

Один з самих елементарних способів - змивання фарби за допомогою шампуню проти лупи, змішаного з питною содою. Нанести суміш на вологе волосся, промити і ополоснути. Ця процедура повторюється кілька разів на тиждень, при цьому фарба повинна зникнути з волосся.

Для тих, хто пофарбував волосся середньостійкою відтіночною фарбою (demi-permanent color) темніше природного кольору, для видалення фарби з волосся добре підходить склад з аскорбінової кислоти, змішаної з водою в такому співвідношенні, щоб вийшла кремоподібна маса. Нанести суміш на волосся і залишити приблизно на 1 годину. Якщо ви робите це не пізніше перших двох днів після фарбування, більша частина фарби змиється.

Як видалити фарбу з волосся добре знають фахівці, ви можете купити приготовану ними хімічну змивку. Для домашнього користування призначені менш кислотні змивки. Вони не містять аміак і менш шкідливі для волосся. Найбільш популярні змивки: «Art Color Off» від компанії Vitalitys; «Color Off» компанії Estel; «Remake Color», Hair Light. Кислотна змивка за одне застосування «витягує» колір на 1-2 тони, її доведеться застосувати кілька разів. Освітлюючі склади дозволяють змінити колір на 4 тони при одноразовому застосуванні, але вони руйнують волосся і волосяний фолікул. Після застосування будь-якого змываючого засобу волоссю потрібен інтенсивний відновлюючий догляд за допомогою бальзамів і масок.

Як видалити фарбу з волосся, шкіри, рук

Як видалити фарбу з шкіри

Гарна новина полягає в тому, що для видалення фарби для волосся з поверхні шкіри можна використовувати різноманітні домашні засоби, наприклад, зубну пасту. Невелика кількість пасти видавити на пляму, злегка потерти і змити. Якщо повторювати це протягом тижня, фарба повністю змиється.

Якщо намазування зубної пасти нагадує вам кошмарний ранок в дитячому таборі, можете замінити її вазеліном. Необхідно зауважити, що вазеліну потрібно багато, а дуже агресивне розтирання може викликати роздратування шкіри.

Якщо барвник місцями все ще не зник, використовуйте трохи рідини для зняття лаку. Просто змочіть ватяний диск і потріть пофарбовані місця. Будьте обережні, так само, як і вазелін, рідина для зняття лаку може призвести до подразнення шкіри.

Як видалити фарбу з рук

При видаленні плям фарби з рук, можна опустити їх на деякий час в розчин перекису водню, який можна знайти в будь-якій домашній аптечці. Після цього скористайтеся питною содою, м'яко потріть їй нігті і шкіру. Можливо, вам доведеться повторити це не один раз, але це відмінний спосіб для змивання фарби.

Для остаточного очищення шкіри скористайтеся шампунем або милом з водою. Якщо не вдається позбутися від фарби ні одним з перерахованих способів, купіть спеціальну змивку, вона не зашкодить шкірі, але за неї доведеться заплатити.

Як видалити фарбу з підлоги

Іноді фарба для волосся випадково потрапляє на підлогу, стіну, стіл або інші поверхні, що знаходяться поруч. Якщо у вас виникла така проблема, наприклад, забруднили фарбою кахель на підлозі або стіні, змити пляму в цьому випадку можна ганчіркою, змоченою невеликою кількістю спирту.

Пляма на килимі - проблема серйозніша. Приготуйте теплу воду і засіб для чищення килимів. Мийте килим, поки пляма не зникне. Головне, про що необхідно пам'ятати: чим раніше ви приступите до роботи, тим більше шансів на успіх. Застарілі плями фарби вивести дуже складно.

Як не допустити утворення плям від фарби

Ви можете заощадити багато часу, витраченого на боротьбу з плямами, якщо приймете заходи безпеки перед фарбуванням волосся.

  • Якщо ви працюєте у ванній кімнаті, приберіть з вішалки рушники, або накрийте їх поліетиленовою плівкою, і застеліть підлогу.
  • На шкіру обличчя уздовж лінії росту волосся на невеликій відстані (5 мм) нанесіть вазелін або дитяче масло.

Якщо ви зробите хоча б ці дві прості речі, ви позбавите себе від необхідності зчищати плями фарби з шкіри або прилеглих поверхонь, якщо вона випадково туди потрапить.

Всього коментарів: 0
avatar