13.11.2018
Вівторок,09:40
Вітаю Вас Гість

Чи існує природна альтернатива операції по збільшенню грудей?

альтернатива операції по збільшенню грудейПластична хірургія та впровадження імплантатів в груди легко прижилася в сучасному суспільстві і стали для жінок легким способом досягнення бажаного. Але чи справді це варто хірургічного втручання? Незважаючи на те, що операції по впровадженню імплантатів зустрічаються досить часто, слід мати на увазі, що, як і будь-яке хірургічне втручання, подібні операції пов'язані з ризиком для життя.

Вони несуть у собі як дрібні, так і великі ускладнення, які виникають відразу або після певного часу.

Не можна не враховувати той факт, що є деякі проблеми з грудними імплантатами. В одних випадках відбувається витік рідкого силікону, в інших відбувається зміщення імплантатів. Часто імплантати негативно впливають на мамограму. Іноді втрачається чутливість, затягується післяопераційний відновлювальний період, з'являються рубці, і це далеко не весь список ускладнень. Додайте до цього вартість операції, і тоді Ви запитайте себе, а чи варто робити операцію. Тут є, про що серйозно задуматися.

З урахуванням всіх фактів, потрібно розглянути варіанти природної альтернативи збільшення грудей. Існує проблема - ринок перенасичений спеціальними препаратами, що ускладнює вибір. Ми надаємо Вам перелік порад, які допоможе самому вимогливому споживачеві:

  1.  Дізнайтеся якомога більше про виробника препарату через веб-сайт або з іншого джерела, щоб перевірити надійність компанії. Перевірте, схвалений препарат «Управлінням з контролю за продуктами і ліками» (УКПЛ). Чи має авторські права веб-сайт компанії, чи присутні контактні дані (адреса, контактний номер).
  2. При пошуку продукту по збільшенню грудей, звертайте увагу на склад препарату. Знайте, що, чим менше хімічних речовин, синтетичних інгредієнтів і консервантів, тим менше Ви будете піддавати своє тіло небезпеки і переживати через можливих побічних ефектів і алергічних реакцій.
  3. Ознайомитися з рекомендаціями. Однак чи достатньо цих заходів? Було б надто просто покладатися на рекомендації, але чи можна вірити відгуками, які не мають твердих доказів. Продукти, що пройшли клінічні випробування, стануть найкращим вибором для споживача. Читайте, як можна більше оглядів в онлайн режимі, і вирішуйтеся на придбання препаратів, який пройшли всі клінічні випробування і мають більше рекомендацій. Дуже корисно вийти на зв'язок з виробником в форумах на сайтах, начебто http://www.ripoffreport.com.
  4. Перевірте дрібний шрифт на флаєрах та інших роздаткових матеріалах, так як деякі компанії пропонують грошову компенсацію, яка буде надана лише в тих випадках, коли упаковка запечатана. На жаль, більшість споживачів упускають це з виду. Виглядає це трохи суперечливо. Як споживач дізнається про марність продукту, поки не відкриє пляшку?

Враховуючи недоліки препаратів, як природної альтернативи збільшення грудей, виходить, що впровадження силіконового імплантату - найкращий варіант. Щоб захистити свої права споживача, потрібен час, а до тих пір безперервно читайте всі відгуки і рекомендації, а також спілкуйтеся на форумах виробників для того щоб зробити кращий вибір.

Всього коментарів: 0
avatar